Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Obaveze za polaganje Ispita

Go down 
+3
Rastislav
Bane
Admin
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptypon vel 23, 2015 9:00 pm

ITRO je obavezan, radis ga na srpskom, i stavljas u njega skracenu verziju tvog seminarskog rada

uputsto za itro mozes pogledati ovde:
www.tfzr.uns.ac.rs/itro/
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptysub tra 04, 2015 6:20 pm

Da li moze neko od kolega ko je polozio ispit da mi posalje seminarski rad (ili neki primer po kom je radio)?
Zanima me format rada, nisam bila na svim predavanjima, a profesorka je cesto diktirala napomene za seminarski.
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptypon tra 06, 2015 12:51 pm

AnA je napisao/la:
Da li moze neko od kolega ko je polozio ispit da mi posalje seminarski rad (ili neki primer po kom je radio)?
Zanima me format rada, nisam bila na svim predavanjima, a profesorka je cesto diktirala napomene za seminarski.

Daj mi tvoj mejl pa ću ti poslati
Dule
[Vrh] Go down
dulemek




Posts : 2
Join date : 23.02.2015

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptypon svi 25, 2015 5:14 pm

Koji je to sajt za skup, pošto tamo treba da pošaljem svoj rad?
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptypon svi 25, 2015 5:46 pm

dulemek je napisao/la:
Koji je to sajt za skup, pošto tamo treba da pošaljem svoj rad?

Ne šalješ ti, nego predaješ profesorici.
[Vrh] Go down
dulemek




Posts : 2
Join date : 23.02.2015

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptypon svi 25, 2015 6:16 pm

"Skratite sazetak I sredite rad prema uputstvu sa sajta I onda ga posaljite preko sajta za skup.". To mi je profesorka napisala pa mi nije jasno.
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Emptyuto svi 26, 2015 5:52 pm

dulemek je napisao/la:
"Skratite sazetak I sredite rad prema uputstvu sa sajta I onda ga posaljite preko sajta za skup.". To mi je profesorka napisala pa mi nije jasno.

ja nisam slao rad, pretpostavljam da je to ovo:
http://www.tfzr.uns.ac.rs/itro/paper_submission_sr.html
moraš se registrovati da bi okačio rad
Pozz
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Obaveze za polaganje Ispita
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - Z semestar :: Metodologija pedagoških istraživanja-
Forum(o)Bir: