Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Obaveze za polaganje Ispita

Go down 
+3
Rastislav
Bane
Admin
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet stu 06, 2014 8:41 pm

Za ovaj predmet potrebno je napisati seminarski rad na temu pedagoških istraživanja.

Dušan
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyned sij 04, 2015 5:07 pm

Jel neko završio seminarski rad?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyned sij 04, 2015 5:56 pm

meni treba jos nekoliko strana, ali nisam bio jos na konzultacijama
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyuto sij 27, 2015 10:17 pm

napisite rad za ITRO skup sa naseg sajta.
jel zna neko šta je taj ITRO i kako se poše
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 2:54 pm

to bih i ja rado znao kako treba da se napise, pomagajte kolege Smile
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 3:04 pm

Ima uputstvo na sajtu fakulteta kako se pise... to je valjda apstrakt celog rada na 5 punih strana po tacno napisanim pravilima kako se pise...
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 6:37 pm

Gde je tačno na sajtu uputstvo ja pregledo ceo sajt i nisam našao ništa kako se rati ITRO samo sam našao u časopisima šta su napisali na Engleskom
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 6:38 pm

Gde je tačno na sajtu uputstvo ja pregledo ceo sajt i nisam našao ništa kako se rati ITRO samo sam našao u časopisima šta su napisali na Engleskom
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 7:14 pm

Mislio sam da ima na sajtu medjutim ja to imam u Word dokumentu, ali kako to postaviti na forum?!
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 7:47 pm

ajde pošalji mi na usjakrastislav@yahoo.com
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 7:48 pm

pa ću j da probam da okačim ako nemožes
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri sij 28, 2015 9:29 pm

Reci mi sta je profesorka rekla za koricenje seminarskog kako se korici i da li se korici i itro rad?
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet sij 29, 2015 12:27 pm

Poslao sam joj mail pa čekam odgovor
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet sij 29, 2015 12:32 pm

Super, pa javi... pozdrav!
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet sij 29, 2015 5:54 pm

ITRO rad vi pisete na srpskom prema uputstvu, vase teorijsko istrazivanje, a ako imate I sprovedeno onda mozete to staviti u rad.Dakle, to je cut copy paste iz seminarskog.POZDRAV
Ovo mi je profesorica odgovorila
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet sij 29, 2015 6:01 pm

Nista za koricenje... dobro jedan itro mozemo da ponesemo korice jedan ne pa koji treba
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptypet sij 30, 2015 11:51 am

Ako neko zna šta sve treba da se spremi i donese za ispit nek napiše. ja sam joj poslao ITRO rad i pitao je dali je dobro i da mi napiše šta sve treba a profesorica mi je odgovorila: OK.Ovo je dobro.
tako da ko je išao na predavanja gde je pričala šta nam je potrebno za ispit nek napiše
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyned vel 01, 2015 5:18 pm

Dokumenat kako se radi ITRO možete naći na internetu samo otkucajte UPUTSTVO ZA IZRADU ITRO RADA i skini te ga i radite odmah na tom dokumentu svoj itro rad pošto su svi parametri podešeni samo brišite i kopirajte iz svog rada sve najbitnije
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptypon vel 02, 2015 9:25 pm

Ide li neko u sredu na ispit
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptypon vel 02, 2015 10:36 pm

Ja dolazim svakako u sredu ali sam ispit prijavio za nedelju, pa ako mi potvrdi ITRO mozda je pitam da tada branim. Kako si na kraju radio ITRO, koricio ili samo predajes 5 listova?!
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyuto vel 03, 2015 7:55 am

Još ništa nisam koričio u kopirnici ću kad dođem na faks seminarski rad da koričim a za ITRO ću da pitam
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri vel 04, 2015 8:23 pm

Kako je bilo danas na ispitu?
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptysri vel 04, 2015 8:47 pm

ludo i nezaboravno od naših koji su došli svi dobili desetke nikog nije oborila jedino nekog lika koji je prvi ušao njega je srušila
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptyčet vel 05, 2015 10:02 am

Svaka cast
[Vrh] Go down
duleme
Gost




Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Emptypon vel 23, 2015 3:08 pm

Može li neko da mi kaže, kako se tačno polaže ispit iz "Metodologije pedagoškog istraživanja" i da li je taj ITRO obavezan? Ja sam malo zapostavio faks pa pokušavam ponovo da se aktiviram... Embarassed
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obaveze za polaganje Ispita  Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita    Obaveze za polaganje Ispita  Empty

[Vrh] Go down
 
Obaveze za polaganje Ispita
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - Z semestar :: Metodologija pedagoških istraživanja-
Forum(o)Bir: