Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Obaveze predmeta

Go down 
Autor/icaPoruka
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Obaveze predmeta Empty
PostajNaslov: Obaveze predmeta   Obaveze predmeta Emptysri vel 18, 2015 5:45 pm

Poštovane kolege,
ja sam danas bio na prvom predavanju iz ovog predmeta, od 12:15, i preneću vam ukratko koje su obaveze.
- profesorica Snežana Babić-Kekez insistira da se dolazi što je moguće češće na njena predavanja
- isto tako traži aktivno učestvovanje na času (lakše će se položiti ispit)
- ne toleriše kašnjenja na predavanja (danas je jednu koleginicu vratila jer je zakasnila nekoliko minuta)
- svi koji smo bili danas upisali smo se na spisak (većina studenata je bila sa drugih smerova)
- sa profesoricom se može kontaktirati putem mejla: snezanabk@gmail.com, sa obaveznim navođenjem subjekta u poruci: Student Zrenjanin
- predavanja će se održavati svake druge srede, po četiri školska časa, znači sledeće predavanje će biti tek 4. marta u 12:15
- verovatno će se u perspektivi početak predavanja pomeriti na 11:30, ali to još nije definitivno
- za svako predavanje postoji PPT prezentacija koja će nam biti dostupna na sledećem predavanju
- obaveze su seminarski rad koji se brani na predavanjima uz diskusiju svih (kao iz el. učenja), u toku marta ili aprila, i dva kolokvijuma (jedan iz pedagogije, jedan iz didaktike)

Literatura:
- udžbenik iz pedagogije (ima u biblioteci) ili bilo koji drugi udžbenik ali da nije starijeg datuma
- Didaktika dr. snežana Babić-Kekez ima u skriptarnici fakulteta
- Osnovi pedagogije - repetitorijum, autor dr Snežana Babić-Kekez, koji se može kupiti u u skriptarnici medicinskog fakulteta u N.Sadu (270 din.)
- internet (sci članci)

- na sajtu tfzr se može naći sadržaj predmeta 8čisto da vidite šta se sve uči):
http://www.tfzr.uns.ac.rs/Predmet/pedagogija-sa-didaktikom/sadrzaj-predmeta
- što se tiče Erike Eleven, koja je asistent na ovom predmetu ne znam ništa, nisam je danas video na fakultetu i ne znam da li je potrebno nešto kod nje da se radi

Danas nije ništa predavala, pustila nas je nakon 40-ak minuta.

[Vrh] Go down
 
Obaveze predmeta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obaveze predmeta
» Obaveze za ispit
» Obaveze studenata
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Ostali predmeti - L semestar :: Pedagogija sa didaktikom-
Forum(o)Bir: