Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Obaveze za polaganje Ispita

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptyčet stu 06, 2014 7:14 pm

Eleven Erika nam je rekla da moramo da:

a) predajemo 2 časa u osnovnoj ili srednjoj školi po izboru
b) da moramo da imamo 4 časa hospitovanja na času drugog nastavnika

za sve ovo treba da imamo pripreme za 2 časa, ona ce na sajt staviti kako to treba da izgleda, i 4 papira sa hospitovanja, a dovoljan je samo kratak podpis iz škole.


Oni koji predaju vec u skolama treba samo da daju 2 pripreme.


Dušan Petraš
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptysri vel 04, 2015 5:47 pm

Da li je potrebno da se ide na ispit 6.02 ili je datum samo formalno odredjen, a mi samo upisujemo da je ispit polozen kada odemo na fakultet?
[Vrh] Go down
anik




Posts : 4
Join date : 07.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptyčet vel 05, 2015 3:35 am

[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptyuto oľu 03, 2015 8:31 pm

Dali vam je prošla praksa na onom na onoj listi za položene ispite meni je sve prošlo samo praksa ne
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptyuto oľu 03, 2015 9:00 pm

Koliko znam praksa ti nece tu proci, jer se ona prijavljuje na starim prijavama.
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptysri oľu 04, 2015 9:48 am

znam da se prijavljuje na starim prijavama ja sam i prijavio na staroj prijavi ali neko je reko da treba oni da prebace posle elektronski da si položio ispit. E sad ne znam najbolje znaju oni koji su završili osnovne studije kad je uvedeno elektronsko prijsvljivanje
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Emptyned oľu 08, 2015 10:53 am

Proknjizili su ispit u studentskoj sluzbi. Nema ga medju plozenim ispitima jer nema ocenu ali kada odes na nepolozene ispite videces da se tu ne pojavljuje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obaveze za polaganje Ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje Ispita   Obaveze za polaganje Ispita Empty

[Vrh] Go down
 
Obaveze za polaganje Ispita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - Z semestar :: Metodička praksa-
Forum(o)Bir: