Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Instalacija moodle-a

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Instalacija moodle-a   Instalacija moodle-a Emptyuto stu 11, 2014 9:39 pm

Uputstvo za instalaciju moodle paketa, starije verzije (za one koji nisu uspeli da instaliraju nove verzije, npr. verziju 2.8., npr. kao ja).
Link ću postaviti čim mi to bude omogućeno.
Pozz svima
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Re: Instalacija moodle-a   Instalacija moodle-a Emptyned stu 16, 2014 8:58 pm

dule je napisao/la:
Uputstvo za instalaciju moodle paketa, starije verzije (za one koji nisu uspeli da instaliraju nove verzije, npr. verziju 2.8., npr. kao ja).
Link ću postaviti čim mi to bude omogućeno.
Pozz svima

Evo linka:
https://drive.google.com/file/d/0B5Nvwq_973r9dGNXa2xUNUF1QVE/view?usp=sharing
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Rešenje za instalaciju Moodle 2.8   Instalacija moodle-a Emptysub sij 24, 2015 10:11 am

Tu je rešenje ako ne možete završiti instalaciju Moodle 2.8.

Naime kada treba startovati Moodle sa pristupom na adresi /localhost ne pojavljuje se ništa u pretraživaču. Rešenje: ručno brišite SVE u fascikli %instalaciona fascikla moodle-a%\server\moodledata

Nakon te intervencije opet sve ide dalje kako treba. Seminarski sam uradio sa ovom verzijom.
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Re: Instalacija moodle-a   Instalacija moodle-a Emptysri sij 28, 2015 3:26 pm

Denis962 je napisao/la:
Tu je rešenje ako ne možete završiti instalaciju Moodle 2.8.

Naime kada treba startovati Moodle sa pristupom na adresi /localhost ne pojavljuje se ništa u pretraživaču. Rešenje: ručno brišite SVE u fascikli %instalaciona fascikla moodle-a%\server\moodledata

Nakon te intervencije opet sve ide dalje kako treba. Seminarski sam uradio sa ovom verzijom.


Svaka čast, kolega!
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Re: Instalacija moodle-a   Instalacija moodle-a Emptysri sij 28, 2015 8:29 pm

dule je napisao/la:
Denis962 je napisao/la:
Tu je rešenje ako ne možete završiti instalaciju Moodle 2.8.

Naime kada treba startovati Moodle sa pristupom na adresi /localhost ne pojavljuje se ništa u pretraživaču. Rešenje: ručno brišite SVE u fascikli %instalaciona fascikla moodle-a%\server\moodledata

Nakon te intervencije opet sve ide dalje kako treba. Seminarski sam uradio sa ovom verzijom.


Svaka čast, kolega!

Hvala lepo! (Forumi služe baš za to da delimo znanje sa ostalima...)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Instalacija moodle-a Empty
PostajNaslov: Re: Instalacija moodle-a   Instalacija moodle-a Empty

[Vrh] Go down
 
Instalacija moodle-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - Z semestar :: Elektronsko učenje-
Forum(o)Bir: