Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Nadoknada vezbi

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptyuto oľu 03, 2015 5:12 pm

Obaveštavaju se studenti, master studija studijskog programa Informatika i tehnika u obrazovanju, da će se OBAVEZNA nadoknada vežbi iz predmeta Interakcija čovek računar održati u subotu 7.3.2015. sa početkom u 10 časova u učionici 36.

Da li je neko isao na predavanja, imate li neku informaciju za ovaj predmet?
[Vrh] Go down
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptyuto oľu 03, 2015 8:26 pm

Radi se neki seminarski rad koji donosi 50 pojena i posle se radi test. seminarski se radi u nekom programu i treba kao da se uradi neki sajt ili tako nešto
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptyčet oľu 05, 2015 1:23 pm

Rastislav je napisao/la:
Radi se neki seminarski rad koji donosi 50 pojena i posle se radi test. seminarski se radi u nekom programu i treba kao da se uradi neki sajt ili tako nešto

Da, seminarski treba uraditi u Adobe Director-u ili Macromedia Director-u. Treba uraditi mali multimedijalni softver za učenje, dovoljno je da ima samo jedan zadatak, npr. spoji parove, kad se uradi kako treba, pojavi se "Bravo" ili "tačno" i to je to. To je u stvari ono što je ona već spominjala na vežbama iz elektronskog učenja, kao drugi seminarski kod nje. Treba da joj se pošalje kao EXE datoteka ili kao DIR fajl. To nosi 50 bodova. Preostalih 50 bodova nosi test, skripta za to treba da je na sajtu (nisam proveravao). Inače će u aprilu biti i kolokvijum, pa ko želi da položi taj test može i tada, pa je onda slobodan u junu (treba samo da prijavi ispit i da upiše ocenu).
Vežbe su na sajtu (šifre su hc1, hc2, ...).
U testu će obično biti definicije i podele, kao nekoliko pitanja tipa: Koje je vaše mišljenje o budućnosti obrazovanja, trendovina razvoja nastavnih sredstava, Koje su mogućnosti interakcije u nastavnom procesu i sl.
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptypet oľu 06, 2015 12:41 pm

Nisam nasao na sajtu skriptu, ako neko ima neka mi posalje.

Unapred zahvalan.

Marko Perisic
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Lozinke prezentacija sa predavanjima   Nadoknada vezbi  Emptypet oľu 06, 2015 5:17 pm

Dule, lozinke za prezentacije sa predavanjima nisu one koje si naveo, nego: hci1, hci2, ...
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptysub oľu 07, 2015 1:12 pm

Denis962 je napisao/la:
Dule, lozinke za prezentacije sa predavanjima nisu one koje si naveo, nego: hci1, hci2, ...
Izvini, moja greška...
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptysub oľu 07, 2015 1:18 pm

marko bgd je napisao/la:
Nisam nasao na sajtu skriptu, ako neko ima neka mi posalje.

Unapred zahvalan.

Marko Perisic

Evo skripta:
https://drive.google.com/file/d/0B5Nvwq_973r9VGJPbUlQUG14ZFU/view?usp=sharing

A na sajtu je literatura na:
http://www.tfzr.uns.ac.rs/Predmet/modelovanje-i-simulacije-u-nastavi/literatura

Pozdrav
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptyned oľu 08, 2015 10:58 am

Dule,

Skinuo sam ovu skriptu nego nema iz Dijaninog i Tasicevog predmeta. Dijana je rekla da poskidamo prezentacije u power pointu iz njenog predmeta jer je u njima teorija da ne kupujemo knjigu.
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Emptyned oľu 08, 2015 8:15 pm

marko bgd je napisao/la:
Dule,

Skinuo sam ovu skriptu nego nema iz Dijaninog i Tasicevog predmeta. Dijana je rekla da poskidamo prezentacije u power pointu iz njenog predmeta jer je u njima teorija da ne kupujemo knjigu.

OK, za Tasićev predmet kupuje se knjiga u skriptarnici (oko 200 strana), zove se Organizacija rada škole. Sad sam proverio u mojim beleškama, tako nam je rekao na prvom predavanju.
Da, za Dijanin predmet ti ne treba nikakva knjiga.
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: vežba 10.03.2015.   Nadoknada vezbi  Emptysri oľu 11, 2015 8:33 am

Sadržaj vežbi od 10.03.2015.

https://onedrive.live.com/download?cid=30BAD689EFC90784&resid=30BAD689EFC90784%2111924&authkey=AP-BarbSt4V4bTQ

P.S. Ne radi savršeno: pošto je dosta dugačak rad sa 2 podzadatka, verovatno sam negde pogrešio...krenite od početka sa rešavanjem.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nadoknada vezbi  Empty
PostajNaslov: Re: Nadoknada vezbi    Nadoknada vezbi  Empty

[Vrh] Go down
 
Nadoknada vezbi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Termini vežbi i kolokvijuma
» OBAVEŠTENJE O TERMINU VEZBI - KONSULTACIJA

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - L semestar :: Interakcija čovek računar-
Forum(o)Bir: