Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Informacije o sadržajima ispita

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Informacije o sadržajima ispita Empty
PostajNaslov: Informacije o sadržajima ispita   Informacije o sadržajima ispita Emptyuto vel 03, 2015 6:41 pm

Lično iskustvo sa ispita 01.02.2015:

Ima 3 pitanja:
Prvo i drugo je iz dobijenog materijala od asistenta, tačno onako kako su navedena u pdf knjigama.
(na današnjem ispitu:
1. Linija kao element grafičkog dizajna
2. Kolor modeli)
Treće pitanje je opis seminarskog rada. Pošto nisam imao predstavu na šta staviti akcenat, ja sam pisao i o teoretskom (istražnom) delu, kao i o koracima pravljenja seminarskog rada. (Radio sam Generisanje 3D obekata sa vizuelizacijom u Photoshop-u).

Ishod još ne znam...čekam na rezultat...

Nevezano za konkretan ispit: za neka ispitna pitanja sa spiska nisam dobio nikakav materijal.
17. Color menagement
18. Vizuelizacija - Određivanje odgovarajućih međusobno povezanih struktura i odnosa
19. Izrada plakata, postera i flajera

Na 17. i 19. pitanje čovek još može nekako odgovoriti, ali ko zna šta pokriva pitanje broj 18?
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Informacije o sadržajima ispita Empty
PostajNaslov: Re: Informacije o sadržajima ispita   Informacije o sadržajima ispita Emptyuto lip 09, 2015 4:11 pm

Da li je neko bio na ispitu 7.06.?
[Vrh] Go down
 
Informacije o sadržajima ispita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Početne informacije o predmetu
» Prijava ispita
» Obaveze za polaganje ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Izborni predmeti - Z semestar :: Računarsko dizajniranje-
Forum(o)Bir: