Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Odbrana seminarskih radova

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptypon pro 08, 2014 1:04 pm

Dali neko zna kad mogu da se počnu braniti seminarski radovi
Dali će biti predavanja u sredu 10. 12. 2014
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptypon pro 08, 2014 1:40 pm

U sredu neće biti predavanja, radićemo sa decom iz osnovne škole i srednje škole u okviru nedelje programiranja program Kodu Game Lab i HTML. Ja nisam bio u prošlu sredu, bili su Marko i Pavle, ne znam ko još. Oni su me obavestili o tome. Treba da nas dođe što više i treba pre toga nazvati Dijanu Karuović da se informišete iz prve ruke. Mislim da treba da budemo na faksu u 9 sati.
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 12:21 pm

Erika je poslala na mail:

Poštovani,

sutra 10. decembra na Tehničkom fakultetu "Mihajlo Pupin" u Zrenjaninu održaće se čas programiranja, gde će učestvovati učenici osnovnih škola. Vaša obaveza je da "obučavate" učenike, odnosno da im pomognete da savladaju svoje prve programerske korake (kroz igrice).

Kako biste se malo bolje upoznali, igru možete naći na linku http://code.org/learn

VAŠE PRISUSTVO SA POČETKOM U 9:30 JE OBAVEZNO!!!
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 1:04 pm

sto nam nije ranije napisala
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 1:37 pm

Ne znam, trebali su ranije javiti.

A sta mi uopste treba da radimo? Da im pomognemo da se upoznaju sa programiranjem kroz ovu igricu?
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 3:07 pm

AnA je napisao/la:
Ne znam, trebali su ranije javiti.

A sta mi uopste treba da radimo? Da im pomognemo da se upoznaju sa programiranjem kroz ovu igricu?

Jedan čas raditi sa jednim detetom. Ako je osnovac 5-8 razred, onda pokazati mu kodi i nešto napraviti sa njim (obzirom da je samo jedan čas u pitanju onda verovatno upoznati ga i napraviti neki primer.

Ako je srednjoškolac, onda ako neće kodi, sa njim raditi html.
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 9:58 pm

Kolege, idete li ujutru?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Emptyuto pro 09, 2014 10:07 pm

ja idem
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Sponsored content





Odbrana seminarskih radova Empty
PostajNaslov: Re: Odbrana seminarskih radova   Odbrana seminarskih radova Empty

[Vrh] Go down
 
Odbrana seminarskih radova
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - Z semestar :: Elektronsko učenje-
Forum(o)Bir: