Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Obaveze za polaganje ispita

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Obaveze za polaganje ispita Empty
PostajNaslov: Obaveze za polaganje ispita   Obaveze za polaganje ispita Emptyned stu 23, 2014 12:07 pm

Bio sam na jednom delu predavanja u četvrtak, ostao do kraja da bi pitao profesoricu šta je potrebno za ovaj diferencijalni ispit. Za početak treba da se uradi seminarski rad, tema po izboru na osnovu knjige "Opšta psihologija" Nikole Rota. Seminarski rad treba da sadrži istraživanje, prema metodologiji iz knjige, tema se bira takođe iz knjige. To istraživanje ne mora da bude vezano za nastavu, već za bilo šta. Seminarski će se braniti (redovni studenti ne brane, ali zato imaju kolokvijum, koji mi ne polažemo) pre ispitnog roka, koji će biti u januaru. Kako će izgledati ispit za nas, to još uvek nije smislila, rekla je samo da ispitna pitanja postoje u knjizi nakon svake lekcije.
Pomenutu knjigu ću imati u sredu, dobiću je od Erike Eleven, u PDF-u, pa kome bude trebala, neka mi se javi na pm. Isto tako, kome treba uputstvo za seminarski koji sam dobio mejlom od profesorice i dva seminarska za primer, nek mi se javi na pm.
Inače profesorica je dr Đurđa Soleša - Grijak, i držaće u sledećem semestru Pedagošku psihologiju.
[Vrh] Go down
brankatepavac




Posts : 7
Join date : 10.11.2014

Obaveze za polaganje ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje ispita   Obaveze za polaganje ispita Emptyuto stu 25, 2014 12:15 am

ooooo Dusane hvala na informacijama... meni sve to isto treba, da li mi mozes poslati na mail sve sto imas za ovaj predmet...?
[Vrh] Go down
brankatepavac




Posts : 7
Join date : 10.11.2014

Obaveze za polaganje ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje ispita   Obaveze za polaganje ispita Emptyuto stu 25, 2014 12:20 am

I da Dusane jel postoje neke konsultacije kod ove profesorice?
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 51
Location : Novi Sad

Obaveze za polaganje ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje ispita   Obaveze za polaganje ispita Emptyuto stu 25, 2014 5:43 pm

brankatepavac je napisao/la:
I da Dusane jel postoje neke konsultacije kod ove profesorice?
ne postoje klasične konsultacije, ona je samo na faksu kad ima predavanja, a to je četvrtkom od 12:15 do 14:00 u amfiteatru, tako da možeš doći pre završetka predavanja, ući u amfiteatar, sačekati kraj i onda joj se obratiti. Ja sam joj objasnio da smo mi uglavnom zauzeti i da radimo, ona je rekla slobodno da možemo da je kontaktiramo mejlom kad god to treba.
A sve ostalo sam ti poslao na pm.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Obaveze za polaganje ispita Empty
PostajNaslov: Re: Obaveze za polaganje ispita   Obaveze za polaganje ispita Empty

[Vrh] Go down
 
Obaveze za polaganje ispita
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita
» Obaveze za polaganje Ispita
» Obaveze za polaganje ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Ostali predmeti - Z semestar :: Psihologija-
Forum(o)Bir: