Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Predmeti master i razlika u predmetima

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Predmeti master i razlika u predmetima Empty
PostajNaslov: Predmeti master i razlika u predmetima   Predmeti master i razlika u predmetima Emptyčet stu 06, 2014 7:06 pm

Zdravo svima.

Nadam se da ce ovaj forum da nam pomoglne da zajedno, uspešno polažemo ispite koje nam predstoje, i zato Vas molim da ostavljate sve informacije na ovom forumu, sve sto ste culi od profesora a i od kolega, napisite slobodno, da bi i ostali imali vise informacija. Potrudicu se da napisem sta je sve neophodno za polaganje predmeta, ako pogresim slobodno me ispravite.


Ako teba da se dona neki predmet, slobodno mi napisite ovde da dodam.

i da kad nešto pišete ostavite svoje ime...


Dušan Petraš
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Rastislav




Posts : 45
Join date : 08.11.2014

Predmeti master i razlika u predmetima Empty
PostajNaslov: Re: Predmeti master i razlika u predmetima   Predmeti master i razlika u predmetima Emptypet pro 19, 2014 1:05 pm

Dali neko zna dobro engleski treba da mi se prevedu neke stranice a ja se mučim sa nekim izrazima dreba mi neko ko zna da prevede da ima smisla ja sve kao prevodim ali nije toto nekako mi se čini ea je nepovezano.
[Vrh] Go down
 
Predmeti master i razlika u predmetima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Master....

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Razno :: O forumu-
Forum(o)Bir: