Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Master....

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Master.... Empty
PostajNaslov: Master....   Master.... Emptysri ruj 09, 2015 4:29 pm

Pozdrav kolege!

Da li neko zna do kada moramo poloziti sve ispite i dati master rad?
Da li ima neki rok?
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Master.... Empty
PostajNaslov: Re: Master....   Master.... Emptyuto ruj 29, 2015 7:47 pm

AnA je napisao/la:
Pozdrav kolege!

Da li neko zna do kada moramo poloziti sve ispite i dati master rad?
Da li ima neki rok?

Ja sam imao 13 ispita (9 redovna i 4 razlike) i nisam ih mogao dati u jednoj školskoj godini. Stupio sam u kontakt sa Erikom i po njenim uputstvima sam uplatio 5000 dinara na ime produženja školske godine. Ispunio sam i jednu vrlo prostu molbu (potiče od nje) da mi se odobri produženje škol.god. Uplatnicu i molbu sam skenirao i poslao ih mejlom Eriki. Sutradan sam dobio obaveštenje od nje da sam upisan na produženu godinu, koja više ne mora ni da se overava. Kada budem došao na ispit, onda će Erika upisati podatke u indeks i to je to. Sada imam još jednu godinu (ali samo ovu) da rešim što moram rešiti (3 ispita i master rad). Obrati se Eriki da ti pošalje molbu ili meni da ti prosledim istu.
[Vrh] Go down
 
Master....
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Predmeti master i razlika u predmetima

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Razno :: O forumu-
Forum(o)Bir: