Tehnika i informatika u obr. - Master
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tehnika i informatika u obr. - Master

Forum napravljen za studente koji nemogu redovno da dolaze na nastavu za smer Tehnika i informatika u obrazovanju, Mihajlo Pupin Zrenjanin
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Početne informacije o predmetu

Go down 
+4
marko bgd
AnA
Admin
dule
8 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysri vel 18, 2015 5:54 pm

Poštovane kolege,
ja sam danas bio na predavanjima (ako se to mogu nazvati predavana, to su bile samo informacije o predmetu) kod prof. Tasića, i ovo je bitno:
- na sajtu tfzr se nalaze ispitna pitanja za ispit, koji se na kraju polaže pismeno u vidu tri pitanja, pa pišemo sve što znamo. To je prvi deo ispita (do 30. pitanja). Drugi deo ispita se odnosi na Zakon osnovama sistema obrazovanja i vaspitanja (od 31-60 pitanja)
- ispitnih pitanja ima 60 http://www.tfzr.uns.ac.rs/Predmet/organizacija-rada-skole/obaveze-studenatapolaganje-ispita
- pre ispita treba da se preda seminarski rad, a teme su takođe na sajtu http://www.tfzr.uns.ac.rs/Predmet/organizacija-rada-skole/seminarski-radovi
- literatura http://www.tfzr.uns.ac.rs/Predmet/organizacija-rada-skole/literatura
To je sve što nam je danas profesor rekao. Dolazak nije obavezan. Vežbe iz ovog predmeta ne postoje.


Zadnja promjena: dule; sub oľu 07, 2015 1:22 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypon vel 23, 2015 9:04 pm

Hvala dule.
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypet oľu 06, 2015 12:42 pm

Nema skripte na sajtu, ako neko ima u elektronskoj formi neka posalje.

Unapred zahvalan.

Marko Perisic
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypet oľu 06, 2015 4:10 pm

Nema skripta iz ovog predmeta, kupuje se Tasiceva knjiga u skriptarnici.
Rekao nam je da nema puno strana, oko 200.
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysub oľu 07, 2015 1:24 pm

AnA je napisao/la:
Nema skripta iz ovog predmeta, kupuje se Tasiceva knjiga u skriptarnici.
Rekao nam je da nema puno strana, oko 200.

Tačno, ali ja sam čuo da nije potrebna knjiga, jer se sva pitanja tiču zakona, tako da je potrebno da se uči samo Zakon o osnovama sistema obrazovanja.
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysub oľu 07, 2015 9:57 pm

Ne znam, nisam jos gledala pitanja, ali nama je profesor rekao da je jedan deo pitanja iz zakona a ostatak iz te knjige.
Najbolje da proveri neko ko ima knjigu.
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptyned oľu 08, 2015 10:56 am

Rekao je da prvih 30 pitanja ide iz njegove skripte a od 31-60 iz zakona
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptyuto oľu 31, 2015 8:50 pm

Pošto profesor Tasić do daljnjeg neće dolaziti na fakultet (iz razloga koji nisu za javnost), dogovaram se sa profesorom Milanom Nikolićem oko sastanka na kojemu bi se skupili u što većem broju da se definitivno dogovorimo oko obaveza za ovaj predmet. Načelno bi to bio utorak 14.4. u 10 sati. Ja sam već danas razgovarao sa njim oko ispitnih pitanja i pokušaću da ga nagovorim da polovinu pitanja što se tiču zakona ne polažemo, jer to zaista nema svrhe. U principu on se danas složio sa tim. Nadam se da se i vi slažete sa tim. Seminarski ostaje kao i prvih 30 pitanja što se tiče knjige Organizacija rada škole.
Dule
P.S. Javite mi da li možete doći 14.4. i da li ste za ovaj predlog.
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysri tra 15, 2015 10:07 pm

Da li je bio neko na tom sastanku?
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysri tra 15, 2015 10:21 pm

Bilo nas je nekolicina 5-6. Ovo ti je suština:
- nema predavanja
- radi se seminarski (izbor tema je na sajtu), seminarski šalješ na mejl i donosiš na papiru na ispit
- pitanja će biti samo od 1-30 (sa sajta), što znači da nema pitanja koja se odnose na Zakon o osn. sistema obr. i vaspitanja
- 5 pitanja na ispitu (3 za prolaz)
- na kraju je rekao ko mu uradi seminarski da će imati ocenu više na ispitu
Njegov mejl: mikaczr@sbb.rs
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptyčet tra 16, 2015 11:50 am

Hvala puno Dule! Smile
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Seminarski   Početne informacije o predmetu Emptyned tra 26, 2015 6:09 pm

Slobodno šaljite seminarske radove profesoru Nikoliću. Kažem iz iskustva jer je moj rad glatko prihvaćen. Obim: 19 strana, od toga nekoliko strana su primeri raznih obrazaca, 1-2 strane su copy-paste zakona. Veći deo ostatka je citiranje literature, a manji deo ostatka je komentarisanje-objašnjenje literature svojim rečima.
Profesor mi je rekao da je rad bio obiman, prema tome...zaključite sami! Very Happy
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Ispitna pitanja-sa odgovorima 1-30   Početne informacije o predmetu Emptyčet tra 30, 2015 5:13 pm

Pozdrav, kolege!

Izvadio sam odgovore na ispitna pitanja od 1 do 30 iz knjige profesora Tasića (Organizacija rada škole). Za one koje misle da prvomajske praznike provedu učeći  Laughing  Laughing (kao i za ostale) tu je i hiperveza do mog sažetka:

https://onedrive.live.com/download?cid=30BAD689EFC90784&resid=30bad689efc90784%2111928&authkey=AGfPGAaECZifaag

Vadio sam ono što sam smatrao važnim, znači ima šanse i da sam negde pogrešio. Tako gledajte na ovo.

Sretni Vam praznici!
[Vrh] Go down
dule
Admin
dule


Posts : 69
Join date : 06.11.2014
Age : 50
Location : Novi Sad

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptyned svi 03, 2015 7:56 pm

Denis962 je napisao/la:
Pozdrav, kolege!

Izvadio sam odgovore na ispitna pitanja od 1 do 30 iz knjige profesora Tasića (Organizacija rada škole). Za one koje misle da prvomajske praznike provedu učeći  Laughing  Laughing (kao i za ostale) tu je i hiperveza do mog sažetka:

https://onedrive.live.com/download?cid=30BAD689EFC90784&resid=30bad689efc90784%2111928&authkey=AGfPGAaECZifaag

Vadio sam ono što sam smatrao važnim, znači ima šanse i da sam negde pogrešio. Tako gledajte na ovo.

Sretni Vam praznici!

Hvala kolega!
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: kolokvijum   Početne informacije o predmetu Emptypon svi 18, 2015 8:07 am

Kolege, ima li neko neku informaciju da li će biti održan kolokvijum krajem maja kako je profesor Nikolić nagovestio?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypon svi 18, 2015 11:26 pm

Mail od profesora:

Sto se tice kolokvijuma, ne znam ko je to zakazao? Mislim da ispit bude u junu, kada regularno bude zakazan. Ali, hajde, videcemo.
Pozdrav,
Milan Nikolic
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: ispit   Početne informacije o predmetu Emptyuto svi 19, 2015 6:44 am

Admin je napisao/la:
Mail od profesora:

Sto se tice kolokvijuma, ne znam ko je to zakazao? Mislim da ispit bude u junu, kada regularno bude zakazan. Ali, hajde, videcemo.
Pozdrav,
Milan Nikolic

Tačno je: nije bilo zakazano, nego je profesora neko pitao na grupnoj konsultaciji za mogućnost održavanja kolokvijuma krajem maja i - ako sam dobro shvatio - to je ostavljeno kao otvoreno pitanje. Možda nisam dobro shvatio. Neka, onda idemo u redovnom ispitnom roku. Meni je gužva i krajem maja i u junu...mada u junu imam puno veću zbog raznih školskih obaveza. (završni ispit u 2 škole od 4 gde radim, starešinstvo,...)

Hvala što si pitao profesora.
[Vrh] Go down
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypon svi 25, 2015 5:18 pm

Ide li neko na ispit 6.6?
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysri svi 27, 2015 11:23 pm

Isto moje pitanje na koji termin izlazite kologe? 6.6 ili 16.6?
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
Bane




Posts : 28
Join date : 24.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptysri svi 27, 2015 11:24 pm

Ja 06.06. Pozz
[Vrh] Go down
Denis962
Admin
Denis962


Posts : 40
Join date : 22.01.2015

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: ispit   Početne informacije o predmetu Emptyčet svi 28, 2015 12:12 am

Ja izlazim 16.juna...
[Vrh] Go down
marko bgd




Posts : 23
Join date : 17.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypet svi 29, 2015 9:57 am

Ja cu u redovnom roku 16-og
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin


Posts : 41
Join date : 05.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypet svi 29, 2015 3:04 pm

i ja idem 16-tog
[Vrh] Go down
https://timaster.serbianforum.info
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypet svi 29, 2015 9:48 pm

I ja cu 16-og.
[Vrh] Go down
AnA




Posts : 38
Join date : 10.11.2014

Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Emptypon lip 01, 2015 12:30 pm

Da li neko zna kada je profesor Nikolic na fakultetu?
Treba mi njegov potpis za overu semestra.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početne informacije o predmetu Empty
PostajNaslov: Re: Početne informacije o predmetu   Početne informacije o predmetu Empty

[Vrh] Go down
 
Početne informacije o predmetu
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Informacije o sadržajima ispita

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Tehnika i informatika u obr. - Master :: Obavezni predmeti - L semestar :: Organizacija rada škole-
Forum(o)Bir: